Кошик

Зернова сівалка «Вінничанка» МВ-4000ДД з одночасним внесенням мінеральних добрив між рядками посіву (в подальшому-сівалка) призначена для висіву насіння всіх видів рослин з розміром зерна

від 1мм до 10мм (мак, ріпак, соя, трава, редька та зернових, бобових культур).

         Основними вузлами сівалки є рама, вентилятор, бункер, дозатор, висівні пристрої (сошники), маркери.

         Рама сівалки – просторова конструкція, зварена з закритих профілів. До рами прикріплений бункер, вентилятор, висівні пристрої, маркери дискового типу.

         Привід вентилятора – від ВВП трактора. Обертовий момент передається карданним валом і пасовою передачею. Вентилятор утворює потік повітря, необхідний для переміщення та рівномірного розподілу насіння.

Сівалка комплектується одним бункером, розділений на дві пірамідальні форми, об’ємом 1500л. (850х650л.), звареного з нержавіючої сталі. Бункер накритий прогумованим текстилем, а всередині – колосникову сітку, яка призначена для запобігання проникненню великих сторонніх предметів в дозуючий пристрій.

         Дозуючі пристрої камерного типу, розміщені під бункером.

         Розподілювач розподіляє і рівномірно подає зерно та мінеральне добриво до зернопроводів, по яких посівний матеріал потрапляє до висівних пристроїв.

         Висівні пристрої (сошники) – двох дискового типу, та анкерного типу, кріпляться до несучої балки.

         Сівалка комплектується двома маркерами дискового типу. Підйом і опускання маркерів здійснюється за допомогою гідросистеми трактора.

 

 

Додаткова комплектація:

  • Датчик контролю висіву; 
  • Датчик наявності насіння в бункері; 
  • Гектаромір (механічний / електронний); 
  • Відсікач технологічної колії.