ОРАКУЛ® СІРКА АКТИВ 10Л

МІКРОДОБРИВО ОРАКУЛ® СІРКА АКТИВ 10Л

Електронна пошта
Високоефективне сірчане мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур.
Вміст мікроелементів:
SO3 -760 г/л, N-31 г/л, Na2О-197 г/л
Культура / норма витрат
Зернові - 1,0-2,0 л/га Кукурудза, зернобобові, соняшник, ріпак, цукровий буряк, картопля, овочеві та інші культури - 1,0-3,0 л/га Плодові, виноград - 2,0-4,0 л/га
1119,00 грн
Ціна / л: 111,90 грн
Опис

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Препарат ефективно ліквідує дефіцит сірки в рослинах. Не містить баластних домішок, тому не викликає опіків листя, повністю вбирається через листкову поверхню рослини.

Сірка регулює ріст вегетативної маси, збільшує врожайність культур, підвищує життєздатність рослин. Сірка бере участь в процесах утворення білків і є найважливішим компонентом гірчичних олій.

Сірка має позитивний вплив на стійкість рослин до хвороб, наприклад  до  сірої  гнилі  та  альтернаріозу. Вона є складовою частиною амінокислот, які входять до складу білків. Сірка бере участь в утворенні нуклеїнових кислот. Вона сприяє фіксації азоту з атмосфери, так як позитивно впливає на утворення бульбочок у бобових рослин.

Найбільшу потребу в сірці відчувають хрестоцвітні, бобові культури, цукрові буряки і картопля.

Потреба в сірці залежить від рівня азотного живлення: чим вища доза азоту, тим більше рослини споживають сірки. Навесні спостерігається низький вміст сірки у кореневмісному шарі грунту, тому що сульфати високорухомі.

Листя ріпаку з дефіцитом сіркиПри нестачі сірки спостерігаються мармурові плями на молодих листках, забарвлення листя від жовтого до червоного. Першими відчувають брак сірки верхні листки.

Позакореневе застосування препара- ту сприяє поліпшенню живлення рослин. Сірка, що входить до складу добрива, сприяє збільшенню відсотка білка і клейковини в пшениці, вмісту олії в соняшнику, сої та ріпаку.  Сірка знаходиться в складі ОРАКУЛ® сірка актив у частково відновленій формі (полісуль- фіди), що дозволяє рослині включати її в біосинтез амінокислот і білків з меншими витратами енергії.

Ще один елемент, що міститься в ОРАКУЛ® сірка актив, це натрій. В рослинах іони натрію виконують осморегулюючу функцію, подібно калію. Натрій важливий для транспорту речовин через мембрани. Тому, маючи в своєму складі натрій, препарат сприятливо впливає на зростання більшості рослин, особливо цукрових буряків. Підвищує вміст цукру, стійкість до посухи і збільшує площу листків.

Ще один елемент, що міститься в ОРАКУЛ® сірка актив, це натрій. В рослинах іони натрію виконують осмосрегулюючу функцію, подібно калію. Натрій важливий для транспорту речовин через мембрани. Тому, маючи в своєму складі натрій, препарат сприятливо впливає на зростання більшості рослин, особливо цукрових буряків. Підвищує вміст цукру, стійкість до посухи і збільшує площу листків.

Азот в ОРАКУЛ® сірка актив знаходиться у відновленій формі (амідна), яка допомагає розвитку коренів.

ОРАКУЛ® сірка актив може бути використаний у будь-якій воді. В жорсткій воді не утворюється сульфат кальцію (гіпс), який може призвести до виходу з ладу обприскувальної техніки.

ОРАКУЛ® сірка актив має потужний фізіологічний вплив на рослину, який:

  • збільшує площу листків на 22%;
  • підвищує стійкість рослин до хвороб на 28%;
  • сприяє зростанню відсотка білка і клейковини у пшениці, вмісту олії у соняшнику, сої та ріпаку;
  • посилює розвиток коренів;
  • поліпшує живлення рослин.                                                           

 Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ®.

СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:

 

Переглянуті товари