ОРАКУЛ® МУЛЬТИКОМПЛЕКС 10Л

МІКРОДОБРИВО ОРАКУЛ® МУЛЬТИКОМПЛЕКС 10Л

Електронна пошта
Це комплексне універсальне рідке добриво для позакореневого підживлення польових, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, квітів, лугових і газонних трав.
Вміст мікроелементів:
N-184 г/л, P2O5,-66 г/л, K2O-44 г/л, SO3-36 г/л, B-6 г/л, Zn-8 г/л, Cu-8 г/л, Fe-6 г/л, Mn-6 г/л, Mo-0,12 г/л, Co-0,05г/л
Культура / норма витрат
Зернові, соняшник, кукурудза, рапс, зернобобові, картопля, полуниця, овочеві культури - 1,0-2,0 л/га Цукрові буряки - 1,0-2,5 л/га Плодові, виноград - 2,0-5, 0 л/га Хміль - 2,0-5,0 л/га Хвойні і декоративні рослини, газони - 200-400мл на 100л води
1335,00 грн
Ціна / л: 133,50 грн
Опис

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ОРАКУЛ® мультикомплекс - це комплексне універсальне рідке добриво для позакореневого підживлення польових, овочевих, плодових, ягідних, декоративних культур, квітів, лугових і газонних трав.

Інтенсивність поглинання рослинами елементів живлення з грунту залежить в першу чергу від температури, вологості, рівня рН, розвитку кореневої системи культури, діяльності мікроорганізмів і застосування основних добрив. Дефіцит мікроелементів (таких як Сu, Zn, Mn, Fe, В) виникає в основному на карбонатних грунтах, тобто при високому рівні рН. Піщані кислі грунти мають низький рівень забезпеченості рухомими формами бору, міді і молібдену. При низьких температурах рослини повільно засвоюють марганець і цинк, а при високих - недоступними стають бор, залізо і мідь. У таких умовах в критичні фази розвитку рослин необхідно застосовувати листкові підживлення.

ОРАКУЛ® мультикомплекс забезпечує рослини основними поживними речовинами, необхідними для оптимального росту і розвитку. До складу мікродобрива входять макро- і мікроелементи в хелатних та інших легкодоступних формах, які сприймаються рослинами як частину своєї структури. Хелатуючим агентом виступає етідроновая кислота, яка регулює рух води і зменшує утворення нерозчинних сполук в клітинах рослин.

Вона створює високостійкі хелати з металами, а при їх розкладанні утворюються легкозасвоювані рослинами сполуки. Етідроновая кислота - органічна сполука, в складі якого входить легкодоступний розчинний фосфор. Добриво перебувати в рідкому стані і готове до негайного застосування. При дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи з + 5 ° С.

Мікродобриво ОРАКУЛ® мультикомплекс застосовується спільно з пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив з широким інтервалом рН. Містить пом'якшувач води, тому використання будь-яких пестицидів в жорсткій воді (підвищений вміст солей Ca2 + і Mg2 +) разом з ОРАКУЛ® мультикомплекс не знижує їх ефективність. Солі жорсткості надійно зв'язуються компонентом препарату, при цьому не викликаючи помутніння. Повністю ліквідовується небезпека утворення сульфату кальцію (гіпсу), який може привести до виходу з ладу обприскувальну техніки.

СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:

 

Переглянуті товари

Вас зацікавить