Кошик
ОРАКУЛ® НАСІННЯ 5Л

МІКРОДОБРИВО ОРАКУЛ® НАСІННЯ 5Л

Електронна пошта
Унікальне комплексне рідке мікродобриво для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, бульб картоплі, замочування живців винограду та плодово-ягідних культур з метою їх вкорінення.
Вміст мікроелементів:
N -20 г/л, P2O5 -99 г/л, K2O-65 г/л, SO3-57 г/л, B-1,8 г/л, Zn-5,4 г/л, Cu-5,4 г/л, Fe-15 г/л, Mn-15 г/л, Mo-0,4 г/л, Co-0,1 г/л
Культура / норма витрат
Зернові, цукрові буряки, овочеві та декоративні культури, газонні трави -0,5-1,0 л/т Кукурудза, соняшник, ріпак, зернобобові культури - 1,0-1,5 л/т
909,00 грн
Ціна / л: 181,80 грн
Опис

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

ОРАКУЛ® насіння - це унікальне комплексне рідке мікродобриво, розроблене компанією ДОЛИНА спеціально для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, квітів, лугових і газонних трав, замочування саджанців винограду з метою їх вкорінення.

Тільки через чотири тижні після початку проростання рослина переходить на самостійне харчування з грунту. На початку розвитку насіння потребують не тільки в будівельному матеріалі у вигляді макроелементів, а й в мікроелементах.

Передпосівна обробка насіння мікродобривом ОРАКУЛ® насіння забезпечує рослини доступними елементами живлення, починаючи з самих ранніх фаз росту і розвитку. Завдяки наявності доступних мікроелементів, в насінні максимально активізуються ферментативні процеси. Обробка проводиться одночасно із засобами захисту рослин при протраві насіння.

ОРАКУЛ® насіння позитивно впливає на ріст і розвиток коренів тому, що його азот знаходиться в амонійній формі.

ОРАКУЛ® насіння містить фосфор, який відповідає за розвиток кореневої системи, зимостійкість озимої пшениці і стійкість посівів до вилягання. Рослини найбільш чутливі до нестачі фосфору в самому ранньому віці, коли його вміст у тканинах грає максимальне значення, а у кореневої системи низька здатність засвоєння. Нестача фосфору в цей період не може бути компенсований на більш пізніх етапах розвитку. У мікродобрив ОРАКУЛ® насіння фосфор знаходиться в складі органічною молекули, яка виступає в ролі хелатообразователей, тому вона легко і швидко проникає в тканини.

Калій в складі добрива стимулює схожість насіння і поділ клітин. Підвищені концентрації азоту в ґрунті не засвоюються рослинами без калію, сірки, міді, марганцю та молібдену.

Більшість металлоферментов бере участь в синтезі різноманітних білків, що в свою чергу впливає на ростові процеси.
Завдяки бору гормони росту безперешкодно транспортуються до точок росту. При дефіциті бору фермент, який окисляє в рослинах феноли, ставати занадто активним, роблячи їх дуже токсичними. Тому рослини гинуть на стадії проростання.

Цинк впливає на ріст рослин при його участі в синтезі ауксинов (гормонів росту). Недолік цинку пригнічує швидкість ділення клітин, що призводить до зовнішніх змін. Характерною рисою нестачі цинку є часткова затримка, а часто і повна зупинка зростання.

Кількість міді зменшується в момент проростання коренів рослин і відновлюється тільки при переході на самостійне харчування. Тому рослини найбільш чутливі до підгодівлі міддю на початковому етапі розвитку. Насіння, оброблені міддю, випереджають за темпами зростання контрольні на 20%. В результаті рослини виходять більш стійкі до перепадів температур і легше переносять ґрунтову посуху. При внесенні високих доз азотних добрив посилюється потреба рослин в міді, що також сприяє загостренню симптомів мідної недостатності.

СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:

 

Переглянуті товари

 
 
 
 

 
 

ВИМПЕЛ®

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!
 
Promotion
 
 

СКАГЕН

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!

Вас зацікавить