У селищі з милозвучною назвою Магдалинівка, що в 60 км від придніпровського мегаполіса, міста Дніпро, розташована центральна садиба компанії «Агро-Овен». Особливих, додаткових рекомендацій вона не потребує – належить до десятки кращих аграрних і найбільш ефективних підприємств регіону.

Власне, це вже давно корпорація, вертикально інтегрована, давній і постійний лідер сільгоспвиробництва не тільки в регіоні, але й в Україні. Компанія, історія якої налічує понад 20 років, і котра має майже 5-тисячний (!) колектив працівників, відома вирощуванням свинини, яловичини, м’яса бройлерів, картоплі. «Агро-Овен» має власні торговельні бренди – «Для своїх», «Золотко», «Своя картопля», «Дніпровський мясокомбінат». Продукцію реалізовують через свою ж торговельну мережу «Будинок м’яса».

У корпорації «Агро-Овен» – замкнутий цикл виробництва, вагоме місце посідає і рослинництво. На 16 тисячах гектарів, розташованих у чотирьох  районах Дніпропетровщини – Магдалинівському, Солонянському, Новомосковському та Дніпропетровському, вирощують три основні культури – пшеницю озиму, кукурудзу та соняшник.

Зліва направо: Олександр Кордін, директор ТОВ «ВІТЕРРА СІД», Віктор Дробот, головний агроном ТОВ «Агро-Овен»

З 30 вересня по 3 жовтня у Кропивницькому пройшла національна агропромислова виставка «AGROEXPO-2020».


Вперше компанія ТОВ «ВІТЕРРА СІД» прийняла участь зі стендом та викликала чималу зацікавленість відвідувачів. Оптимізму добавили рясні дощі (більш ніж 60 мм), які супроводжували відкриття заходу.