Кошик

"Компанія MedsenTrees займається виробництвом (вирощуванням) Різдвяних ялинок з 1986 року. На сьогодні обсяг власного виробництва становить понад 500 000 дерев/рік. Цей показник вже декілька років забезпечує стабільне місце у Топ10 виробників ялинок у  Данії. У портфоліо виробника входять шість сортів ялинок, але для українських споживачів будуть надходи найяскравіши з них, а саме Ялиця Нордмана, Ялина срібляста та Ялина європейська." 

Комерційна пропозиція на 2018/2019 рік.

  

Syngenta

syngenta

«СИНГЕНТА» - ОДНА З ПРОВІДНІХ СВІТОВІХ КОМПАНІЙ, ЯКА ОБ'ЄДНУЄ ПОНАД 28000 ФАХІВЦІВ У 90 СТРАНАХ ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕНІ ОДНІЄЇ МЕТИ: РОЗКРИТИ ПОТЕНЦІАЛ РОСЛИНИ.


Від годині свого заснування «Сингента» досягла значний Успіхів и на сьогоднішній день є одним Із лідерів СВІТОВОГО агробізнесу, Який оцінюється у понад 60 мільярдів долларов. Поточнення: увесь світовий агробізнес оцінюється у 60 мільярдів долларов чі ця цифра стосується лишь «Сингента»? Если йдеться про весь світовий бізнес, то речення переробляті не вимагає. До портфоліо «Сингента» входити понад 80 засобів захисту рослин, а такоже велика Кількість гібридів и сортів насіння польових та овочевих культур. У Українському відділенні Компанії працює более 300 фахівців, среди якіх много кандидатів сільськогосподарських наук. Метою Компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних РІШЕНЬ для українських аграріїв та партнерство, якому віддають предпочтение українські та міжнародні Компанії. «Сингента» вірізняє Високоякісна продукція, інтегрованій ПІДХІД до вирішенню поставлених завдання та использование перевага сільського господарства України.

 
 
 
 

 
 

ВИМПЕЛ®

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!
 
Promotion
 
 

СКАГЕН

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!