Saaten-Union

saatenunion

 

   ЗААТЕН-УНІОН здійснює міжнародну діяльність в країнах Європи у Франції, Англії, Польщі, Чехії, Угорщині, Румунії, Росії та, з 2009 року, в Україні. Завдяки інноваційним підходам виведені сорти, які адаптовані і до вологого приморського клімату, і до суворих континентальних умов. Сучасні сорти і гібриди пшениці, жита, кукурудзи, соняшника та інших культур відповідають сучасним потребам ринку, що постійно змінюється; вони поєднують високу урожайність, відмінну якість, стійкість до хвороб, технологічність та інше.

        ЗААТЕН-УНІОН УКРАЇНА займається реєстрацією сортів і гібридів, маркетингом, поставкою та продажем насіння від акціонерів. На сьогодні компанією ЗААТЕН-УНІОН в Україні зареєстровано більше 40 сортів та гібридів.

        Традиційною олійною культурою в Україні вважається соняшник. Не дивно, що наша країна є одним з найбільших виробників соняшникової олії. Україна займає до 40% загального світового експорту олії, конкуруючи лише з Аргентиною та Росією. З причини постійного збільшення світового попиту на рослинні масла масложировий сектор України продовжує розвиватися і ця тенденція збережеться найближчими роками. Посівні площі соняшника в 2014 році досягли позначки близько 5,6 млн. гектар.

        Поряд зі своїми традиційними культурами (озимі та ярі зернові, кукурудза, бобові, багаторічні трави), ЗААТЕН-УНІОН працює на ринку України з насінням гібридів соняшника. На сьогодні портфоліо компанії складається з гібридів селекції компанії NIDERA, Аргентина, які придатні до вирощування за технологією Clearfield® та ClearfiledPlus®, а також гібридів угорської селекції GKI, як простих, так і стійких до основних рас вовчка (A-F).

        Кукурудза - одна з найбільш поширених сільськогосподарських культур у світі та знаходиться на лідируючих позиціях у світовому виробництві та торгівлі зерновою продукцією. У 2014 році посівні площі під кукурудзою в Україні сягнули 4,7 млн. га, що обумовлено прийнятними цінами на зерно та сприятливими кліматичними умовами для вирощування культури.

        У зв’язку з активним розвитком галузі альтернативних видів палива (а саме, біоетанолу) в світовому масштабі перспектива збільшення її виробництва та споживання виглядає оптимістично.

        На сьогодні гібриди кукурудзи від ЗААТЕН-УНІОН поступово крок за кроком широко розповсюджуються по всій Європі. Основною перевагою цих гібридів є можливість універсального використання ранньостиглих форм як на зерно, так і на силос, середньостиглі гібриди добре пристосовані до посушливих умов зони Степу України. Гібриди кукурудзи відповідають сучасним потребам ринку, вони поєднують: високу урожайність, швидку вологовіддачу, відмінну якість зерна та силосу, хо-рошу стійкість до хвороб, технологічність та інше.

        Наша компанія є офіційним дистриб'ютором «SAATEN UNION», яка працює на ринку України з насінням ГІБРИДІВ СОНЯШНИКА. На сьогодні портфоліо компанії складається з гібридів селекції компанії NIDERA (Аргентина), які придатні до вирощування за технологією Clearfield® та ClearfiledPlus®, а також гібридів угорської селекції GKI, як простих, так і стійких до основних рас вовчка.
- Під Євролайтнінг: Параізо 1000 КЛ Плюс, Санфлора КЛ, ІН 5543 ІМІ, Параізо 102 СL
- Стійкі до вовчка рас А-Е: Зу ІНЕСА, стійкі до рас А-F : ВЕЛЕКА
- Прості гібриди : Манету, Суперсол
ГІБРИДИ КУКУРУДЗИ (німецької селекції) від «ЗААТЕН-УНІОН» широко розповсюджуються по всій Європі. Основною перевагою цих гібридів є можливість універсального використання ранньостиглих форм як на зерно, так і на силос. Середньостиглі гібриди добре пристосовані до посушливих умов зони Степу України. (Гібриди з ФАО від 200 до 430 : Зуріга, Зум 0235, Зунергі, Зузанн, Зум 0307, ІСХ 303, Зуфавор, Зуаніто, ОС 378, ОССК 396, Драва 404, ОС 430).

        Працюючи з ЗААТЕН-УНІОН ви отримуєте насіння європейської якості, німецький підхід до менеджменту та продажів, а також українську щирість у ділових відносинах між продавцем та покупцем.