Кошик

"Компанія MedsenTrees займається виробництвом (вирощуванням) Різдвяних ялинок з 1986 року. На сьогодні обсяг власного виробництва становить понад 500 000 дерев/рік. Цей показник вже декілька років забезпечує стабільне місце у Топ10 виробників ялинок у  Данії. У портфоліо виробника входять шість сортів ялинок, але для українських споживачів будуть надходи найяскравіши з них, а саме Ялиця Нордмана, Ялина срібляста та Ялина європейська." 

Комерційна пропозиція на 2018/2019 рік.

  

Agroselect

Agroselect

Науково-дослідний центр Agroselect Semences успішно здійснює свою діяльність на ринку сільськогосподарських продуктів. Основним напрямом діяльності компанії є селекція, вирощування та обробка насіння соняшнику, які відповідають європейським стандартам.

Agroselect Semences входить до групи компаній AMG Holding. Важливо відзначити, що Аgroselect Semences є першим приватним закладом в Республіці Молдові, що працюють в даній області. Стверджуючи це, ми посилаємося безпосередньо на основні напрямки діяльності компанії, на сильні сторони роботи Центру, завдяки яким він і домігся високої якості гібридів соняшнику, стійких до самим згубним факторам, наприклад, посухи, і різним хворобам рослин.

На Україні Agroselect Semences реалізує такі гібриди як: «Дрофа», «Віталія», «Ксенія»За даними, наданими станціями випробування сортів в Луганській, Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Вінницькій та Чернівецькій областях, урожай з одного гектара перевищив стандарт на 5-5,19 центнера / га.

 
 
 
 

 
 

ВИМПЕЛ®

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!
 
Promotion
 
 

СКАГЕН

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!