ТОВ «Агроцентр-ЛТД» зацікавлене у постачанні Вашому підприємству насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин та мікродобрив

ТОВ «Агроцентр-ЛТД» є офіційним дистриб’ютором німецької насінневої компании «SAATEN UNION».  Портфоліо складається з гібридів соняшника - під технологію Clearfield та Clearfield Plus, так і стійких до основних рас вовчка (А-F). Лінійка гібридів кукурудзи по ФАО варіюється від 200 до 430. На сьогодні компанією «ЗААТЕН УНІОН» в Україні зареєстровано більше 50 сортів та гібридів.
  Надійне партнерство з компанією «Долина-центр», дозволяє нам ретельно забезпечити впровадження новітніх агротехнологій при застосуванні стимуляторів росту рослин та мікродобрив. 
  Стратегічні відносини з «Агрофірма Аркона» — дали можливість представити аграріям, національного виробника посівної пневматичної сівалки «Mistral».
Працюючи з компанією ТОВ «Агроцентр-ЛТД», ви отримуєте насіння європейської якості, мікродобрива, техніку та щирість у ділових відносинах між продавцем і покупцем. 

Беручи до уваги 12-ти річний досвід та взаємовигідні стосунки у сфері аграрного бізнесу, які сформовані на довірі з постачальниками відомих брендів: Сингента, Піонер, Монсанто, Басф, Лімагрейн та іншими, також вітчизняними виробниками: 
ТОВ «Агроцентр-ЛТД» має можливість запропонувати продукцію по найкращим для Вас цінам!

 
 
 
 

 
 

ВИМПЕЛ®

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!
 
Promotion
 
 

СКАГЕН

Пропозиція діє до 1 вересня КУПУЙ САМЕ ЗАРАЗ!