ТОВ «Агроцентр-ЛТД» зацікавлене у постачанні Вашому підприємству насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин та мікродобрив.

 

  

ТОВ «Агроцентр-ЛТД» є офіційним імпортером німецької насінневої компании «SAATEN UNION». Портфоліо складається з гібридів соняшника - під технологію Clearfield та Clearfield Plus, так і стійких до трибенурон-метилу і до основних рас вовчка (А-G). Лінійка гібридів кукурудзи по ФАО варіюється від 200 до 430. Асортимент дивовижно нових в Україні озимих пшениць починається з ультраранньостиглих, посухостійких зі стабільною урожайністю сортів.
Соя також присутня в портфоліо Заатен Уніон...
На сьогодні компанією «ЗААТЕН УНІОН» в Україні зареєстровано більше 50 сортів та гібридів.

 

Надійне партнерство з компанією «Долина-центр», дозволяє нам ретельно забезпечити впровадження новітніх агротехнологій при застосуванні стимуляторів росту рослин та мікродобрив. 

Співпраця з насіннєвим господарством ТОВ "Агропартнер ЛТД" дозволяє нам дуже ретельно позиціонувати якісний насінневий матеріал на ринку України, який збезпечює стабільність і отримання високих врожаїв.

Беручи до уваги 15-ти річний досвід та взаємовигідні стосунки у сфері аграрного бізнесу, які сформовані на довірі з постачальниками відомих брендів та вітчизняними виробниками:
ТОВ «Агроцентр-ЛТД» має можливість запропонувати продукцію по найкращим для Вас цінам!