ТОВ «Агроцентр-ЛТД» зацікавлене у постачанні Вашому підприємству насіннєвого матеріалу, засобів захисту рослин та мікродобрив.

 

 

ТОВ «Агроцентр-ЛТД» є офіційним імпортером німецької насінневої компании «VITERRA SEED».

Компанія ТОВ «ВІТЕРРА СІД» створена в серпні 2020 року (100% інвестиції Saaten-Union Romania Srl) за підтримки 2-х німецьких селекційних компаній:

              P.H. PETERSEN Saatzucht Lundsgaard GmbH                                 

P.H.      PETERSEN Saatzucht Lundsgaard GmbH

             NORDSAAT Saatzucht GmbH

NORDSAAT Saatzucht GmbH

Основа діяльності компанії – це селекція сортів та гібридів різноманітних культур, випробування та виробництво якісного насіння. Компанія має широке портфоліо сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, озимої пшениці та ячменю, сої, кормових бобів, нуту та інших культур. Особлива уваги приділяється формуванню портфоліо продуктів для країн та регіонів Східної Європи з нестабільними умовами зволоження (Болгарія, Румунія, Молдова, Греція, Угорщина, Казахстан, Росія, Україна). Саме для умов Степу України та Центральних областей наразі є широкий асортимент перевірених на практиці гібридів соняшнику, кукурудзи та сортів озимої пшениці.

Компанія має цілу мережу власних виробничих насіннєвих підрозділів в Німеччині, Румунії, Угорщині, Італії, а також додатково використовуються потужності наших партнерів.

Компанія ТОВ Вітерра Сід зосереджена на підтримці імпорту насіння гібридів соняшника і кукурудзи, а також базового насіння сортів зернових і бобових культур для подальшого розмноження нашими партнерами в Україні.

Стратегічними цілями компанії є забезпечення агровиробників високоякісним насінням, на основі науково-практичних досліджень та випробувань, добору адаптованих сортів та гібридів для всіх регіонів та з урахуванням застосування в технологічних схемах різного рівня інтенсивності.

 

Надійне партнерство з компанією «Долина-центр», дозволяє нам ретельно забезпечити впровадження новітніх агротехнологій при застосуванні стимуляторів росту рослин та мікродобрив. 

Співпраця з насіннєвим господарством ТОВ "Агропартнер ЛТД" дозволяє нам дуже ретельно позиціонувати якісний насінневий матеріал на ринку України, який збезпечює стабільність і отримання високих врожаїв.

Беручи до уваги 15-ти річний досвід та взаємовигідні стосунки у сфері аграрного бізнесу, які сформовані на довірі з постачальниками відомих брендів та вітчизняними виробниками:
ТОВ «Агроцентр-ЛТД» має можливість запропонувати продукцію по найкращим для Вас цінам!